O nas

Babayaga Sport

Twój trener personalny w Kaliszu

Babayaga Sport to ludzie pełni pasji. Jesteśmy profesjonalistami w zakresie odżywiania, sportu i rehabilitacji. Nie jesteśmy ludźmi z przypadku. Nasi specjaliści ukończyli najlepsze szkoły w Polsce takie jak ProFi Fitness School – Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów fitness. Jesteśmy sportowcami, a w naszej kadrze znajdują się czynni zawodnicy. Co roku uczestniczymy w nowych szkoleniach z zakresu sportu i zdrowia po to by stale podnosić poziom świadczonych przez Nas usług. Decydując się na współpracę z nami trafiasz pod skrzydła jednego z naszych ekspertów. Mimo, iż jesteśmy ludźmi wszechstronnymi to każdy z Nas specjalizuje się w wybranej dziedzinie, i dlatego też uzyskujesz możliwość współpracy z osobą, która jest fachowcem w zakresie redukcji tkanki tłuszczowej, budowy masy mięśniowej, treningu wydolnościowego, treningu funkcjonalnego, rehabilitacyjnego bądź specjalistycznego przygotowania pod daną dyscyplinę. Jeżeli krępujesz się, masz możliwość pracy z kobietą. Zapewniamy przyjazną atmosferę. Opracujemy dla Ciebie indywidualną, zdrową dietę, wyznaczymy Ci cele i pomożemy w osiągnięciu sukcesu. Staniemy się Twoją motywacją, pomożemy Ci zrealizować Twoją wizję lepszego siebie. Treningi u Nas nie są lekkie ale gwarantujemy Ci przy całkowitym Twoim zaangażowaniu spektakularne efekty!

Raz, dwa, trzy Babayaga patrzy i zadba o Twoje bezpieczeństwo w czasie treningu i nie pozwoli Ci abyś stracił swój cel z oczu.

Nasz klub funkcjonuje już na rynku kaliskim od ponad roku. Zaufało Nam wielu klientów. Zdobyliśmy pierwszą nagrodę w regionie Kaliskim w plebiscycie Głos Wielkopolski w kategorii Studio Roku oraz Instruktor Roku oraz drugie miejsce w całej Wielkopolsce jako studio Roku oraz trzecie jako Najlepszy Instruktor w Wielkopolsce.

Dokonaliśmy spektakularnych metamorfoz, dzień po dniu realizując plan, który przynosi doskonałe efekty. Przekonało się o tym już bardzo wiele osób, z którymi udało się nam nawiązać współpracę. Ty też możesz do nich dołączyć, niezależnie od tego, jak dużą masz nadwagę. Wystarczy podjąć jeden krok, by diametralnie odmienić swoje życie

Trenują u Nas maratończycy oraz czynni zawodnicy triathlonu. Jako jedyny klub w Kaliszu organizujemy imprezy sportowe dla Naszych podopiecznych, takie jak Runmageddon, Survival race, paintball czy imprezy plenerowe na łonie natury. Współpracując z Nami masz nie tylko możliwość trenowania na co dzień w Naszym klubie ale również przeżycia niezapomnianych chwil podczas imprez sportowych. Nasz klub jest wyjątkowy przede wszystkim dlatego, że tworzą go niesamowici ludzie, kameralny klimat i ograniczona ilość podopiecznych sprawia, że atmosfera w klubie jest przyjazna i rodzinna. U Nas poczujesz się komfortowo jak u Siebie w domu.

Beata Pabisiak

Założycielka studia Babayaga Sport. Dyplomowana fizjoterapeutka, trenerka personalna, międzynarodowy sędzia sztuk walk federacji WKF, ISKA, IFMA, czynna uczestniczka triathlonów.

Moja przygoda ze sportem zaczęła się już za czasów szkoły podstawowej. Już jako trzynastoletnia dziewczynka uczęszczałam na siłownie i zgłębiałam tajniki technicznie poprawnego treningu. Trenowałam w przeszłości ju-jitsu oraz muay thai w jednym z kaliskich klubów sportów walki. Sporty walki zafascynowały mnie na tyle, iż postanowiłam zostać sędzią sportowym. W wieku 21 lat ukończyłam szkolenie na Ukrainie i tym samym zostałam jedną z pierwszych sędzin w Polsce. Sędziowałam zarówno jako sędzia punktowy jak również ringowy. Miłość do sportu pokierowała mnie w kierunku fizjoterapii. Ukończyłam studia właśnie w tym zakresie. Mam za sobą również kurs trenerski w jednej z najlepszych szkół w Polsce – ProFi Fitness School – Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów fitness. Swoje doświadczenie ugruntowałam odpowiednimi szkoleniami. Posiadam certyfikację z zakresu:

 • PFS Personal Trainer
 • PFS Gym Instructor
 • PFS Core Stability
 • PFS Kettlebells Training
 • Instruktor treningu Cross
 • Instruktor Dietetyki i Suplementacji
 • Taping Rehabilitacyjny
 • Instruktor „Olympic Weighlifting”

Dlaczego uważam, że jestem dobrym trenerem?

Przede wszystkim dlatego, że sport jest moją pasją, podpartą latami zdobywania wiedzy o ludzkim ciele. Kocham to co robię i widać to w mojej pracy z klientem. Daje sto procent z siebie i w pełni angażuje się w metamorfozy moich podopiecznych. Potrafię doskonale zrozumieć swoich klientów, którzy borykają się z nadwagą, gdyż sama w pewnym momencie swojego życia znalazłam się w podobnej sytuacji. Przybrałam 20 kg i to był moment na zmianę… W ciągu roku zrzuciłam zbędne kilogramy, a co najważniejsze od 14 lat utrzymuje tę samą wagę, pomimo mojego zamiłowania do kuchni włoskiej. Była to pierwsza metamorfoza, którą przeprowadziłam i która została zakończona pełnym sukcesem. Dzięki temu potrafię zrozumieć jak ciężko jest podjąć wyzwanie i ile potrzeba siły i motywacji by przejść tę drogę.

Szymon Płóciennik

Pasjonata treningów siłowych. Ze sportem związany od 6 lat. Certyfikowany trener personalny oraz uczestnik wielu szkoleń takich jak:

 • PFS Personal Trainer
 • PFS Gym Instructor
 • PFS Kettlebells Training
 • Instruktor treningu Cross
 • Instruktor „Olympic Weighlifting”

Szymon specjalizuje się w treningu funkcjonalnym, siłowym oraz metabolicznym ukierunkowanym na redukcje wagi.

Nasz trener kat. Autor najszybszych i chyba najbardziej spektakularnych metamorfoz w Naszym klubie. Praca z Szymonem jest dość osobliwa ze względu na jego dość ekscentryczny system motywacji, ale efekty jego współpracy z klientami są oszałamiające.

Marcin Pabisiak

Certyfikowany trener personalny oraz trener kulturystyki. Marcin jest pasjonatą ćwiczeń siłowych. Od ponad 20lat związany z siłownią. Kocha podnosić ciężary co zresztą widać po jego budowie. Marcin jest naszym specjalistą z zakresu budowania masy mięśniowej (body building) oraz suplementacji. Prowadzi również treningi metaboliczne ukierunkowane na redukcję wagi. Do pracy z klientem podchodzi bardzo indywidualnie, jego zajęcia są pełne pozytywnej energii. Sport to jedna z największych pasji Marcina. Nasz trener w 100 % angażuje się w pracę swoich klientów, jego treningi są mocno przemyślane i pełne motywacji.