Efekty pracy naszych podopiecznych, którzy korzystali z programu odchudzającego możesz obejrzeć w zakładce METAMORFOZY

A teraz słów kilka o samym odchudzaniu....

Nie wierz w diety cud lub kilkutygodniowe plany treningowe. Wszystko to można zrobić, ale nie są to trwałe i zdrowe metody. Bezpieczne i zdrowe zrzucanie wagi to kilkumiesięczny proces treningowy podparty przede wszystkim odpowiednią dietą.

efekty pracy z trenerem personalnym w kaliszu

"Łatwo Ci powiedzieć i ćwiczyć jak jesteś szczupła i wysportowana" - Słyszałam nie raz od osób, z którymi trenowałam.... ale przeszłam tą samą drogę i doskonale rozumiem Wasze trudności, obawy, czasami wstyd przed ćwiczeniem.... Mnie się udało. I wiem co robić, żeby udało się również TOBIE!Naszą wspólną drogę z podopiecznymi zaczynamy od szczegółowego wywiadu (przebyte lub obecne schorzenia, kontuzje, aktualna dieta). W kadrze posiadamy specjalstów od fizjoterapii, żywienia oraz różnego rodzaju treningu, dlatego możemy zapewnić odpowiedni start. Każda osoba przechodzi test oceny funkcjonalnej, co pozwala nam ustalić na jakim jest poziomie zaawansowania oraz jakie są cele, nie tylko te które nasz podopieczny sobie wyznacza, ale również te, które trzeba osiągnąć do pełnej poprawy sprawności i zdrowia ogólnego. Intensywność ćwiczeń oraz metody treningowe są dobierane pod konkretną osobę, a indywidualne podejście do każdego podopiecznego sprawia, że trening jest przyjemny i nie będzie zakłócał Twojego normalnego funkcjonowania w życiu codziennym.

efekty pracy z trenerem personalnym w kaliszu

Odchudzanie to proces, który nie będzie trwać wiecznie!!!

Jeśli sylwetka odbiega od Twoich wyobrażeń i nie wiesz, jak powinno przebiegać odchudzanie, by dało wyraźne rezultaty, zgłoś się do nas. Dokonujemy cudów, a tak naprawdę dzień po dniu realizujemy plan, który przynosi doskonałe efekty. Przekonało się o tym już bardzo wiele osób, z którymi udało się nam nawiązać współpracę. Ty też możesz do nich dołączyć, niezależnie od tego, jak dużą masz nadwagę. Wystarczy podjąć jeden krok, by diametralnie odmienić swoje życie. Nasz punkt znajduje się pod adresem: ul. Dobrzecka 95, 62-800 Kalisz.