Trener i zadowolony klient Nie lubisz zatłoczonych siłowni? Cenisz sobie prywatność?

Jesteś niezadowolony ze swojej kondycji?

Chcesz zrzucić parę kilogramów?

Masz dość katowania się dziwnymi dietami bez efektu?

Jeżeli odpowiedziałeś, na którekolwiek pytanie TAK to znaczy, że trafiłeś w odpowiednie miejsce!
BABAYAGAsport dopilnuje, żeby wysiłek fizczny stał się Twoją pasją. dobry wygląd będzie tylko skutkiem ubocznym :)

Trening Personalny pod opieką wykwalifikowanego instruktora jest jedną z najbardziej efektywnych form ćwiczeń fizycznych. Regularne monitorowanie i kontakt z trenerem pozwoli Ci uzyskać w końcu upragniony efekt oraz pomoże Ci utrzymać motywację. Trening personalny trwa od 60 do 90 minut pod okiem trenera personalnego w zależności od celu jakiemu ma służyć. Liczba godzin w tygodniu jest dowolna w zależności od kondycji, potrzeb oraz możliwości klienta. Program dobieramy indywidualnie, co gwarantuje komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń. Podczas bezpłatnej konsultacji ustalamy plan oraz zalecenia żywieniowe.

Dodatkowe informacje, ale jakże ważne:
- prywatność i komfort ćwiczeń - ćwiczysz tylko Ty i Twój trener - bez podśmiewających się tłumów na zwykłych siłowniach,
- kompleksową usługę obejmującą treningi, odżywianie, usprawnianie,
- indywidualne podejście do klienta - każdy ma inny cel i każde ciało potrzebuje innego treningu - wiemy o tym :)
Arek podczas treningu z klientem - opiekę dietetyczną - kontrola wagi, żywienia oraz tworzenie gotowych diet i zaleceń,
- stałą współpracę z ekspertem w danej dziedzinie sportu - różne treningi wymagają różnych metod - nasza kadra ofertuje tylko to na czym na pewno zna się bardzo dobrze,
- treningi w estetycznym pomieszczeniu wyposażonym w wysokiej jakości sprzęt,
- urozmaicony, pozbawiony rutyny trening

Zapraszamy na darmową konsultację!

Wiemy, że prywatne zajęcia dają bardzo dobre rezultaty. Nie musisz się stresować i nic Cię nie będzie rozpraszać, więc całą energię poświęcasz na treningi personalne z nami. Każde ciało i organizm jest inny. Prowadzimy więc zajęcia, które dają najlepsze efekty w najkrótszym czasie.

Trener personalny jest jak dobry przyjaciel

Trener personalny powie Ci co robisz dobrze, a nad czym trzeba jeszcze popracować. Ćwiczenia z nim pozwolą zgubić wagę, a Ty będziesz czuć się naprawdę dobrze także ze względu na wspaniałą atmosferę każdych zajęć. Jeśli wolisz ćwiczyć w zaciszu swojego domu, wybierz treningi indywidualne online albo przyjdź do nas na zajęcia. Gwarantujemy pełen profesjonalizm. Nasz adres: ul. Dobrzecka 95, 62-800 Kalisz.