Trening personalny

Treningi personalne, dostosowane są do Twoich indywidualnych potrzeb i realizują określone cele. Praca z nami to gwarancja bezpieczeństwa i sukcesu.

Trening Personalny pod opieką wykwalifikowanego instruktora jest jedną z najbardziej efektywnych form ćwiczeń fizycznych. Regularne monitorowanie i kontakt z trenerem pozwoli Ci uzyskać w końcu upragniony efekt oraz pomoże Ci utrzymać motywację. Trening personalny trwa od 60 do 90 minut pod okiem trenera personalnego w zależności od celu jakiemu ma służyć. Liczba godzin w tygodniu jest dowolna w zależności od kondycji, potrzeb oraz możliwości klienta. Program dobieramy indywidualnie, co gwarantuje komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń. Podczas bezpłatnej konsultacji ustalamy plan oraz zalecenia żywieniowe.

Nasze studio wyposażone jest w trzy odrębne klimatyzowane sale, dzięki czemu zapewniamy prywatność i komfort ćwiczeń – ćwiczysz tylko Ty pod okiem swojego trenera. Nie musisz się stresować i nic Cię nie będzie rozpraszać, więc całą energię poświęcasz na treningi personalne z nami.

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt. Mimo, iż jesteśmy małym kameralnym klubem posiadamy wszystko by zrobić bardzo dobry trening siłowy, funkcjonalny oraz specjalistyczny.

Zapraszamy na darmową konsultację!!!

Naszą wspólną drogę z podopiecznymi zaczynamy od szczegółowego wywiadu (przebyte lub obecne schorzenia, kontuzje, aktualna dieta, stan aktywności fizycznej). W kadrze posiadamy specjalistów od fizjoterapii, żywienia oraz różnego rodzaju treningu, dlatego możemy zapewnić odpowiedni start. Każda osoba przechodzi test oceny funkcjonalnej, co pozwala nam ustalić na jakim jest poziomie zaawansowania oraz jakie są cele, nie tylko te które nasz podopieczny sobie wyznacza, ale również te, które trzeba osiągnąć do pełnej poprawy sprawności i zdrowia ogólnego. Intensywność ćwiczeń oraz metody treningowe są dobierane pod konkretną osobę, a indywidualne podejście do każdego podopiecznego sprawia, że trening jest przyjemny i nie będzie zakłócał Twojego normalnego funkcjonowania w życiu codziennym.

BABAYAGA sport dopilnuje, żeby wysiłek fizyczny stał się Twoją pasją. Dobry wygląd będzie tylko skutkiem ubocznym 🙂